linkedin
Contact
[recaptcha]

Blachy perforowane sposobem na nudną elewację ?

Czy nie znudziły się Państwu spandrele z blach, które są stosowane na fasadach budynków ?

Coraz większym powodzeniem wśród inwestorów cieszą się elementy budynku wykonane z blachy perforowanej. Mogą to być to fasady wentylowane, elementy zacieniające tj. żaluzje, brise-soleil, balustrady, elementy dekoracji, mała architektura, wiatrochrony i wiele innych.

Takie rozwiązania nie tylko wyglądają nowocześnie, ale równocześnie są trwałe i dobrze komponują się z innymi materiałami takimi jak szkło, kamień czy drewno. Dzięki różnorodności i asymetryczności kształtów perforacji w bardzo prosty i niekoniecznie drogi sposób można „ożywić” budynek. Możliwości wzorów perforacji jest teoretycznie niegraniczona . Wszystko zależy od wielkości i kształtów stempli do perforacji jakie posiada prasa rewolwerowa.
Firma Reconal specjalizuje się w wykonywaniu elewacji z blach perforowanych. Oferta firmy obejmuje projektowanie, realizację i montaż perforowanych fasad budynków i architektury wewnętrznej w szerokiej gamie rozwiązań materiałowych tj. blachy aluminiowe i stalowe, płyty kompozytowe, włókno-cementowe, stal Cortenowska itp. Perforacje mogą być wykonane na podstawie dowolnego pliku graficznego lub CAD(fot), począwszy od logo firmy, a kończąc na twarzy ludzkiej. Tutaj już jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta. Warto zaznaczyć, że blacha perforowana doskonale sprawdza się również jako element zacieniający fasady szklane w zastępstwie tradycyjnych żaluzji. Dodatkowo podświetlona może dawać olśniewający i bardzo oryginalny efekt w nocy.

Sprawdź:

– elewacje perforowane